Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қыркүйекте № 24526 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Тайынша ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 26 шілдедегі № 15-40/159 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің Аққұдық ауылында орналасқан "Племзавод Алабота" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында құтыру ауруы ошағын жою жөніндегі ветеринариялык іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 9 маусымдағы № 13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23006 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алабота ауылдық округінің әкімі Е. Калиакпаров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2021 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 сентября 2021 года № 27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2021 года № 24526
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тайыншинского района от 26 июля 2021 года № 15-40/159, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага болезни бешенства установленные на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Племзавод Алабота", расположенного в селе Аккудук Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2021 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23006).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алаботинского сельского округа Е. Калиакпаров