Шектеу іс-шараларын тоқтату және Телжан ауылдық округ әкімінің 2021 жылдың 02 қыркүйектегі № 16 шектеу іс-шараларын белгілеу туралы шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25805 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектор міндетін атқарушысының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 17-08/250 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округінің Көбенсай ауылы аумағында, ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Телжан ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 02 қыркүйектегі №16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24293 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Телжан ауылдық округінің әкімі С. Утигенова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Тельжанского сельского округа от 02 сентября 2021 года № 16 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2021 года № 22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25805
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 12 ноября 2021 года №17-08/250 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кобенсай Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Тельжанского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 02 сентября 2021 года №16 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24293).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Тельжанского сельского округа С. Утигенова