Шектеу іс-шараларын алу және 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 15 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 шілдедегі № 30 шешімі. Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23631 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Құрманғазы аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 11 маусымдағы № 12-11/149 санды ұсынысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Теңіз ауылдық округінің Исатай көшесінің аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруына жоспарлы ветеринарлық сауықтыру жұмыстарының атқарылуына байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Теңіз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 15 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4928 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теңіз ауылдық
округінің әкімі А. Баймуханов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение от 15 апреля 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 15 июля 2021 года № 30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23631
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарно –санитарного инспектора Курмангазинского района от 11 июня 2021 года № 12-11/149 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории улицы Исатая Тенизского сельского округа, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Тенизского сельского округа от 15 апреля 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4928).
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Тениз
А. Баймуханов