Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 17/115-VІ "Сот шешімімен Арыс қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 15/73-VІІ шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25891 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 - тармағына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының "Сот шешімімен Арыс қаласының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 17/115-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев

О признании утратившим силу решения Арысского городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 17/115-VІ "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Арыс"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2021 года № 15/73-VІІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25891
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Арысского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность города Арыс" от 14 декабря 2017 года № 17/115-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Арыс А. Байтанаев