Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 333 "2021 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 30 маусымдағы № 179 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23345 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Түркістан облысы Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 333 "2021 жылға мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5963 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің орынбасары С.А. Тұрсынқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Абдуллаев

О признании утратившим силу постановления акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 20 декабря 2020 года № 333 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2021 год"
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 30 июня 2021 года № 179. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23345
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Казыгуртского района Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 20 декабря 2020 года № 333 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2021 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5963).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казыгуртского района Туркестанской области Турсынкулова С.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Абдуллаев