Жібек-жолы ауылдық округі Жібек-жолы ауылы А.Навои көшесінің № 21-33 тұрғын үйлері аралығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 наурызда № 6102 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 маусымдағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 14.06.2021 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 15 наурыздағы № 08-02-03/158 ұсынысына сәйкес және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жібек-жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты Жібек-жолы ауылдық округі Жібек-жолы ауылы А.Навои көшесінің № 21-33 тұрғын үйлері аралығына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сайрам ауданының Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жібек-жолы ауылдық округінің әкімі А. Тураров

Об установлении ограничительных мероприятий между жилыми домами № 21-33 улицы А.Навои села Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа
Решение акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 17 марта 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 марта 2021 года № 6102. Утратило силу решением акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 14 июня 2021 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 14.06.2021 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2021 года № 08-02-03/158 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Жибек-жолынского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза установить ограничительные мероприятия между жилыми домами № 21-33 улицы А.Навои села Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жибек-жолынского сельского округа А. Тураров