Шектеу іс-шараларын тоқтату және Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 маусымдағы № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 маусымда № 23078 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 24 мамырдағы № 08-02-03/326 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Жібек-жолы ауылы А.Навои көшесінің № 21-33 және № 1-5 тұрғын үйлері аралығына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сайрам ауданы Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жібек-жолы ауылдық округі Жібек-жолы ауылы А.Навои көшесінің № 21-33 тұрғын үйлері аралығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 болып тіркелген);
2) "Жібек-жолы ауылдық округі Жібек-жолы ауылы А.Навои көшесінің № 1-5 тұрғын үйлері аралығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6139 болып тіркелген).
3. "Сайрам ауданының Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жібек-жолы ауылдық округінің әкімі А.Тураров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившими силу некоторых решений акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района
Решение акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 14 июня 2021 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2021 года № 23078
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2021 года № 08-02-03/326, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные между жилыми домами № 21-33 и № 1-5 улицы А.Навои села Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бруцеллеза.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района:
1) решение акима Жибек-жолынского сельского округа от 17 марта 2021 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий между жилыми домами № 21-33 улицы А.Навои села Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6102);
2) решение акима Жибек-жолынского сельского округа от 2 апреля 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий между жилыми домами № 1-5 улицы А.Навои села Жибек-жолы Жибек-жолынского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6139).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жибек-жолынского сельского округа А.Тураров