Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 24 "Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Абай көшесі № 1, № 1/9, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 және № 49А тұрғын үйлер аралығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 38 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23319 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 21 мамырдағы № 08-02-03/322 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Абай көшесінің № 1, № 1/9, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 және № 49А тұрғын үйлер аралығына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылы Абай көшесі № 1, № 1/9, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 және № 49А тұрғын үйлер аралығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 24 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6142 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Сайрам ауданының Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі М. Шадиев

Решение акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области "О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившими силу решение акима Карабулакского сельского округа от 05 апреля 2021 года № 24 "Об установлении ограничительных мероприятий между жилыми домами № 1, № 1/9, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 и № 49А улицы Абая села Карабулак Карабулакского сельского округа"
Решение акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 28 июня 2021 года № 38. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23319
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сайрамская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 21 мая 2021 года № 08-02-03/322, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные между жилыми домами № 1, № 1/9, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 и № 49А улицы Абая села Карабулак Карабулакского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бруцеллеза.
2. Признать утратившим силу решение акима Карабулакского сельского округа от 5 апреля 2021 года № 24 "Об установлении ограничительных мероприятий между жилыми домами № 1, № 1/9, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7 и № 49А улицы Абая села Карабулак Карабулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6142).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карабулакского сельского округа М. Шадиев