Қарамұрт ауылдық округі Низамабад ауылы Ұста-Қыдыр көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 57 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 6093 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 170 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 26.08.2021 № 170 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 08-02-03/150 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Қарамұрт ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарамұрт ауылдық округі Низамабад ауылы Ұста-Қыдыр көшесінде бруцеллез (сарып) ауруының ошағы анықталуына байланысты, Қарамұрт ауылдық округі Низамабад ауылы Ұста-Қыдыр көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сайрам ауданының Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарамұрт ауылдық округінің әкімі М. Нажиев

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Уста-Хидир села Низамабад Карамуртского сельского округа
Решение акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 12 марта 2021 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 марта 2021 года № 6093. Утратило силу решением акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 26 августа 2021 года № 170
Сноска. Утратило силу решением акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 26.08.2021 № 170 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2021 года № 08-02-03/150 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Карамуртского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улице Уста-Хидир села Низамабад Карамуртского сельского округа в связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза на улице Уста-Хидир села Низамабад Карамуртского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карамуртского сельского округа М. Нажиев