Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 16 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 мамырда № 6192 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 тамыздағы № 90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 06.08.2021 № 90 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Түркістан облыстық аумақтық инспекциясы Сарыағаш ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 30 сәуірдегі № 08-02-07/178 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округі Ақжар елді мекені Ғ.Муратбаев көшесі № 21 үй тұрғыны А.Байназаровтың иті құтыру ауруымен ауруына байланысты Ғ.Муратбаев көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сарыағаш ауданы Ақжар ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы,
Ақжар ауылдық округі әкімі Е. Сапарбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области от 6 мая 2021 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 мая 2021 года № 6192. Утратило силу решением акима сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области от 6 августа 2021 года № 90
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Акжар Сарыагашского района Туркестанской области от 06.08.2021 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного инспектора Сарыагашской районной ветеринарно-санитарной инспекции Туркестанской области территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2021 года № 08-02-07/178 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных акима сельского округа Акжар Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улице Г.Муратбаева в населенном пункте Акжар сельского округа Акжар Сарыагашского района, в связи с заболеванием бешенства собаки А.Байназарова проживающего по улице Г.Муратбаева дом № 21.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Акжар Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Акжар,
Сарыагашского района, Туркестанской области Е. Сапарбаев