Шектеу іс-шараларын алып тастау және Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 13 "Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі Алғабас елді мекені Жүндібайұлы көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 45 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 27 сәуірде № 6180 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабыны 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 20 сәуір № 02-02-07/158 ұсынысы негізінде Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың листериоз ауруының ошақтарын жоюға қатысты барлық ветеринарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі Алғабас елді мекені Жүндібайұлы көшесіндегі шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Сарыағаш ауданы Құркелес ауылы округі әкімінің 2021 жылғы 17 ақпандағы № 13 "Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі Алғабас елді мекені Жүндібайұлы көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6072 болып тіркелген және 2021 жылы 19 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешім Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Құркелес ауылдық округі әкімінің
міндетін уақытша атқарушы А. Рахимбердиев

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района от 17 февраля 2021 года "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Жундибайулы в населенном пункте Алгабас сельского округа Куркелес Сарыагашского района"
Решение акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района Туркестанской области от 27 апреля 2021 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 апреля 2021 года № 6180
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Сарыагашского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 апреля 2021 года № 02-02-07/158 временно исполняющий акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Жундибайулы населенного пункта Алгабас, сельского округа Куркелес Сарыагашского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием листериоза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района от 17 февраля 2021 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Жундибайулы, населенного пункта Алгабас, сельского округа Куркелес Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6072 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 февраля 2021 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима сельского округа Куркелес А. Рахимбердиев