"Шардара ауданы бойынша елді мекендердің шегін өзгерту туралы" Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 68 бірлескен қаулысына және Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 наурыздағы № 54-343-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 2-13-VII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 23 ақпандағы № 64 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 1 наурызда № 6080 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шардара ауданы бойынша елді мекендердің шегін өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5480 тіркелген, 2020 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 68 бірлескен қаулысына және Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 наурыздағы № 54-343-VI шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің орыс тіліндегі мәтінінің 4 тармағындағы "совместное постановления и решения" деген сөздер, "совместное постановление и решение" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы мен шешімді Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімінің орынбасары А.Таженовке жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жолдыбай
Сессия төрағасы Н. Нусеров
Аудандық мәслихат хатшысы А. Карсыбаев

О внесении изменения в совместное постановление акимата Шардаринского района от 3 марта 2020 года № 68 и решение Шардаринского районного маслихата от 3 марта 2020 года № 54-343-VI "Об изменении границ населенных пунктов Шардаринского района"
Совместное решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 17 февраля 2021 года № 2-13-VII и постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 23 февраля 2021 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 марта 2021 года № 6080
В соответствии статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВИЛ и Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в совместное постановление акимата Шардаринского района от 3 марта 2020 года № 68 и решение Шардаринского районного маслихата от 3 марта 2020 года № 54-343-VI "Об изменении границ населенных пунктов Шардаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 марта 2020 года) следующее изменение:
в пункте 4 указанного совместного постановления и решения в тексте на русском языке заменить слова "совместное постановления и решения" словами "совместное постановление и решение".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Шардаринского района А.Таженова.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района К. Жолдыбай
Председатель сессий Н. Нусеров
Секретарь районного маслихата А. Карсыбаев