Шығыс Қазақстан облысы аумағында қарағайдың қара мұртты қоңызымен (Monochamus galloprovincialis (Olivier) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 285 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24730 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 04.03.2024 № 63 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2021 жылғы 16 тамыздағы № 03/627 ұсынымы негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы аумағында қарағайдың қара мұртты қоңызымен (Monochamus galloprovincialis (Olivier) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Шығыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы
А. Сматлаев
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы аумағында қарағайдың қара мұртты қоңызымен (Monochamus galloprovincialis (Olivier) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Аудандар, ауылдық округте атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алқап, гектарда
Бесқарағай ауданы
Долон ауылдық округі
"Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты" республикалық мемлекеттік мекемесі Долон филиалының Байдаулет орманшылығы
5
Барлығы
5

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей черным сосновым усачом (Monochamus galloprovincialis (Olivier)
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 сентября 2021 года № 285. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24730. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 марта 2024 года № 63
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 04.03.2024 № 63 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления Восточно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 августа 2021 года № 03/627, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей черным сосновым усачом (Monochamus galloprovincialis (Olivier) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Восточно-Казахстанской области
А. Сматлаев
Приложение к постановлению
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей черным сосновым усачом (Monochamus galloprovincialis (Olivier)
Наименование районов, сельских округов
Принадлежность земельного участка
Зараженная площадь, в гектарах
Бескарагайский район
Долонский сельский округ
Байдаулетское лесничество Долонского филиала Республиканского государственного учреждения "Государственный лесной природный резерват "Семей орманы"
5
Всего
5