Абай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 46 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 сәуірде № 8507 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы, мемлекеттік басқару жүйесін, бюджетаралық қатынастарды жетілдіру, кредиттеу және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабы 19-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің төмендегідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 203 "Абай ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6458 тіркелген, 2019 жылдың 27 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған);
2) Абай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 62 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған, адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5592 тіркелген, 2018 жылдың 9 сәуірінде Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. "Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Абай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын қамтамасыз ету;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулының Абай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Байсабыров

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Абайского района
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2021 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 апреля 2021 года № 8507
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 4) пункта 19 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административно-территориального устройства Республики Казахстан, совершенствования системы государственного управления, межбюджетных отношений, кредитования и образования", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Абайского района:
1) Постановление акимата Абайского района от 25 декабря 2019 года №203 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 6458, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2019 года);
2) Постановление акимата Абайского района от 26 марта 2018 года № 62 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 5592, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 апреля 2018 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления обеспечить официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Абайского района;
3) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Абайского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Байсабыров