Шектеу іс-шараларын тоқтату және Беген ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 4 "Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген ауылында және Беген орман шаруашылығында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24345 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 маусымдағы № 201 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген ауылындағы және Беген орман шаруашылығының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Беген ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 4 "Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі Беген ауылында және Беген орман шаруашылығында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7355 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Беген ауылдық округінің әкімі Н. Асылгожин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района от 10 июля 2020 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бегень и Бегенского лесхоза Бегенского сельского округа Бескарагайского района"
Решение акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 8 сентября 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24345
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 июня 2021 года № 201, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории села Бегень и Бегенского лесхоза Бегенского сельского округа Бескарагайского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бегенского сельского округа от 10 июля 2020 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бегень и Бегенского лесхоза Бегенского сельского округа Бескарагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7355).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бескарагайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бегенского сельского округа Н. Асылгожин