Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің Уварово ауылында ірі қара малға шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 8667 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 27 қазандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округі әкімінің 27.10.2021 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1– бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 113 ұсынысына сәйкес, Ертіс ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің Уварово ауылында ірі қара малға шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданының Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуді;
2) мемлекеттік тіркелуден кейін күнтізбелік он күн ішінде осы шешімнің көшірмесін Глубокое ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Глубокое аудандық әкімдігінің интернет-ресурстарда орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Ертіс ауылдық округінің әкімі Е. Жумагулов

Об установлении ограничительных мероприятий на крупно-рогатый скот в селе Уварово Иртышского сельского округа Глубоковского района
Решение акима Иртышского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2021 года № 8667. Утратило силу решением акима Иртышского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2021 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Иртышского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 27.10.2021 № 9 ( вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Глубоковская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 марта 2021 года № 113, аким Иртышского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на крупно - рогатый скот в селе Уварово Иртышского сельского округа Глубоковского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупно-рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иртышского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Глубоковского района;
3) размещение настоящего решения на интернет ресурсах Глубоковского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского сельского округа Е. Жумагулов