Жарма ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8350 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы, мемлекеттік басқару жүйесін, бюджетаралық қатынастарды жетілдіру, кредиттеу және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1 бабының 19 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Жарма ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 328 "Жарма ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6294 тіркелген, 2019 жылдың 20 қарашасында Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған);
2) Жарма ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 245 "Жарма ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7163 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 12 маусымында жарияланған).
2. "Жарма ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын қамтамасыз ету;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулының Жарма ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2021 года № 8350
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 4) пункта 19 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административно-территориального устройства Республики Казахстан, совершенствования системы государственного управления, межбюджетных отношений, кредитования и образования", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Жарминского района:
1) Постановление акимата Жарминского района от 14 ноября 2019 года № 328 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 6294, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 ноября 2019 года);
2) Постановление акимата Жарминского района от 3 июня 2020 года № 245 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов № 7163 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 июня 2020 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления обеспечить официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
3) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі А. Нургожин

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района А. Нургожин