Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 672 "Тарбағатай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 тамыздағы № 782 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 тамызда № 24043 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 672 "Тарбағатай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7669 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е.Сабырбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауданының әкімі А. Смаилов

О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района от 1 октября 2020 года № 672 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Тарбагатайскому району"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 12 августа 2021 года № 782. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2021 года № 24043
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 1 октября 2020 года № 672 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Тарбагатайскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7669).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Сабырбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарбагатайского района А. Смаилов