Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округіне қарасты Кіндікті ауылының Әбсейіт көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 шілдеде № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23646 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің 19.01.2022 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 28 мамыр № 270 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдардың арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округіне қарасты Кіндікті ауылының Әбсейіт көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
әкім М. Дәуренбекұлы

Об установлении ограничительных мероприятий на улицу Әбсейіт в селе Киндикти Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2021 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2021 года № 23646. Утратило силу - решением акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 19.01.2022 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 270 от 28 мая 2021 года, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицу Әбсейіт в селе Киндикти Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение водиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким М. Дәуренбекұлы