Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 8-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 11 қазанда № 24697 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27–бабы 2-тармағына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың келесі:
1) Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі ауданы Ақсай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақтау нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 28 маусымдағы №26-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5295 болып тіркелген);
2) Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі ауданы Ақсай қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2018 жылғы 28 маусымдағы №26-12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5296 болып тіркелген) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат хатшысы К. Ермекбаев

О признании утратившими силу некоторых решений Бурлинского районного маслихата Западно–Казахстанской области
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2021 года № 8-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2021 года № 24697
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бурлинский районный маслихат Западно – Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) решение Бурлинского районного маслихата Западно – Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксай Бурлинского района" от 28 июня 2018 года № 26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5295);
2) решение Бурлинского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Аксай Бурлинского района" от 28 июня 2018 года №26-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5296).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
секретарь маслихата К. Ермекбаев