Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының төрағасының 2022 жылғы 3 мамырдағы № 14 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 мамырда № 27972 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының төрағасы
Ж. АСАНОВ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау министрлігі
________________________
2022 жылғы "___"________
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты Төрағасының
2022 жылғы 3 мамырдағы
№ 14 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты Төрағасының
2022 жылғы "____"________
№__________ өкімімен
"БЕКІТІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
"А" Блогі (басқарушы персонал)
А1
1
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы (ректор)
1-1
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі басшысының орынбасары (вице-ректор)
А2
1
Орталық директоры, қызмет басшысы - бас бухгалтер
1-1
Қызмет басшысы
"В" Блогі (негізгі персонал)
В1
1
Профессор
2
Доцент, бас сарапшы: бағдарламалар координаторы, зерттеу және халықаралық жобалар координаторы
"Денсаулық сақтау" саласы
B3
1
Жоғары санатты біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: мейірбике (мейіргер)
2
Бірінші санатты біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: мейірбике (мейіргер)
3
Екінші санатты біліктіліктігі жоғары деңгейдегі мамандар: мейірбике (мейіргер)
4
Санаты жоқ біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: мейірбике (мейіргер)
"С" Блогі (әкімшілік персонал)
С1
Баспасөз-хатшысы
С2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, заңгер, кітапханашы, инспектор, мемлекеттік сатып алу жөніндегі менеджер, жүйе әкімшісі, аудармашы, мұрағатшы, редактор
С3
Біліктілігі орташа деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, заң кеңесшісі, кітапханашы, инспектор, жүйе әкімшісі, аудармашы, мұрағатшы, редактор, шаруашылық меңгерушісі

Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан
Приказ Председателя Верховного Суда Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 14. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2022 года № 27972
В соответствии с пунктом 5 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Реестр должностей гражданских служащих Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан.
2. Департаменту по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарату Верховного Суда Республики Казахстан) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Верховного Суда Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
Ж. АСАНОВ
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
_________________________
"___"________ 2022 год
Приложение
к приказу Председателя
Верховного Суда
Республики Казахстан
от 3 мая 2022 года № 14
"УТВЕРЖДЕН"
Распоряжением Председателя
Верховного Суда
Республики Казахстан
от "___" _______ 2022 г. № ____
Реестр должностей гражданских служащих Академии правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан
Звено
Ступень
Наименование должностей
Блок "А" (управленческий персонал)
А1
1
Руководитель Республиканского государственного учреждения "Академия правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (ректор)
1-1
Заместитель руководителя Республиканского государственного учреждения "Академия правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан" (вице-ректор)
А2
1
Директор центра, руководитель службы - главный бухгалтер
А3
1
Руководитель службы
Блок "В" (основной персонал)
В1
1
Профессор
2
Доцент, главный эксперт: координатор программ, координатор исследовательских и международных проектов
сфера "Здравоохранение"
В3
1
Специалисты высшего уровня квалификации высшей категории: медицинская (ий) сестра (брат)
2
Специалисты высшего уровня квалификации первой категории: медицинская (ий) сестра (брат)
3
Специалисты высшего уровня квалификации второй категории: медицинская (ий) сестра (брат)
4
Специалисты высшего уровня квалификации без категории: медицинская (ий) сестра (брат)
Блок "С" (административный персонал)
С1
Пресс-секретарь
С2
Специалисты высшего уровня квалификации: бухгалтер, экономист, юрист, библиотекарь, инспектор, менеджер по государственным закупкам, системный администратор, переводчик, архивист, редактор
С3
Специалисты среднего уровня квалификации: бухгалтер, экономист, юрисконсульт, библиотекарь, инспектор, системный администратор, переводчик, архивист, редактор, заведующий хозяйством