Астрахан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қарашадағы № А-11/214 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қарашада № 30539 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданының әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 4 мамырдағы № 116 "Астрахан ауданы Астрахан ауылдық округінің, Новочеркасск ауылдық округінің, Бесбидайық ауылдық округінің, Есіл ауылдық округінің, Жарсуат ауылдық округінің, Қызылжар ауылдық округінің, Острогорск ауылдық округінің, Первомай ауылдық округінің, Николаев ауылдық округінің, Старый Колутон ауылдық округінің, Ұзынкөл ауылдық округінің және Каменка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7171 болып тіркелді);
2) 2020 жылғы 14 тамыздағы № 157 "Астрахан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 116 "Астрахан ауданы Астрахан ауылдық округінің, Новочеркасск ауылдық округінің, Бесбидайық ауылдық округінің, Есіл ауылдық округінің, Жарсуат ауылдық округінің, Қызылжар ауылдық округінің, Острогорск ауылдық округінің, Первомай ауылдық округінің, Николаев ауылдық округінің, Старый Колутон ауылдық округінің, Ұзынкөл ауылдық округінің және Каменка ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7992 болып тіркелді).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № А-11/214. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2022 года № 30539
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Астраханского района:
1) от 4 мая 2019 года № 116 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Астраханского сельского округа, Новочеркасского сельского округа, Бесбидаикского сельского округа, Есильского сельского округа, Жарсуатского сельского округа, Кызылжарского сельского округа, Острогорского сельского округа, Первомайского сельского округа, Николаевского сельского округа, Староколутонского сельского округа, Узункольского сельского округа и села Каменка Астраханского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7171);
2) от 14 августа 2020 года № 157 "О внесении изменений в постановление акимата Астраханского района 4 мая 2019 года № 116 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Астраханского сельского округа, Новочеркасского сельского округа, Бесбидаикского сельского округа, Есильского сельского округа, Жарсуатского сельского округа, Кызылжарского сельского округа, Острогорского сельского округа, Первомайского сельского округа, Николаевского сельского округа, Староколутонского сельского округа, Узункольского сельского округа и села Каменка Астраханского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7992).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов