Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 5 наурыздағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 маусымда № 28531 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Астрахан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 25 мамырдағы № 01-16-220 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Астрахан ауданы Қызылжар ауылдық округінің Жаңа - Тұрмыс ауылының аумағында ірі қара малдарының арасында жұқпалы ринотрахеит және вирустық диарея ауруларын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қызылжар ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 5 наурыздағы № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27126 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі К.Жаканов

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Кызылжарского сельского округа от 5 марта 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 2 июня 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2022 года № 28531
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Астраханского района от 25 мая 2022 года № 01-16-220 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Жана - Турмыс Кызылжарского сельского округа Астраханского района Акмолинской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит и вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кызылжарского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 5 марта 2022 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27126).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа К.Жаканов