Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28573 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 22.09.2022 № 7 (оның алғашкы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 01-23-250 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің Құдықағаш ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Заурал ауылдық
округінің әкімі
Р.Абдикенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 22 июня 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28573. Утратило силу решением акима Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 22 сентября 2022 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области от 22.09.2022 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Биржан сал от 13 июня 2022 года № 01-23-250 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кудукагаш Заураловского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области, в связи с установлением заболевания инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Заураловского
сельского округа
Р.Абдикенов