Жарқайың ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № А-11/385 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30618 болып тіркелді
Қазақстан Республикасынын "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарқайың ауданы жетекшілік ететін әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Ж.Хамитов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының Жолаушылар
көлігі және автомомбиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Кулаков В.З.
Жарқайың ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 ноября 2022 года № А-11/385. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30618
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жаркаинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жаркаинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаркаинского района Ж.Хамитов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Акмолинской области"
Кулаков В.З.
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района