Сандықтау ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары және индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/314 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 желтоқсанда № 31218 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Сандықтау ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жусупбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 14 декабря 2022 года № А-12/314. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2022 года № 31218
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Сандыктауского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Сандыктауского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
"СОГЛАСОВАНО"
государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Акмолинской области"
Утверждены
постановлением акимата
Сандыктауского района