Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 11 "Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылының Абай Құнанбаев, Жағалау, Желтоқсан көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 қаңтарда № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қаңтарда № 26596 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушы 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-11-3/276 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округінің Терісаққан ауылының Абай Құнанбаев, Жағалау, Желтоқсан көшелері аумағында мүйізді ірі қара малдар арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шараларының кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 наурыздағы "Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылының Абай Құнанбаев, Жағалау, Желтоқсан көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 11 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8078 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жариялағанынан кейін Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылдық округінің әкімі А. Клютов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 4 марта 2021 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Абая Кунанбаева, Жагалау, Желтоксан села Терисаккан Терисакканского сельского округа"
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 20 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2022 года № 26596
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", и на основании представлением исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2021 года № 2-11-3/276 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц Абая Кунанбаева, Жагалау, Желтоксан села Терисаккан Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 4 марта 2021 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Абая Кунанбаева, Жагалау, Желтоксан села Терисаккан Терисакканского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8078).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Терисакканского сельского округа А. Клютов