Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 416 "Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 112 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 наурызда № 27132 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының "Ойыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 1 шілдедегі № 416 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7287 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Займолдин

О признании утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 1 июля 2020 года № 416 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уилскому району"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 9 марта 2022 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2022 года № 27132
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уилского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Уилскому району" от 1 июля 2020 года № 416 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7287).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Уилского
районного маслихата
С. Займолдин