Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29568 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 15-04/174 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық округі Абай ауылы аумағында ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы
Абай ауылдық округінің әкімі
А. Мустафин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29568
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Хромтауской районной территориальной инспекции от 7 июня 2022 года № 15-04/174 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории село Абай Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского сельского округа
Хромтауского района Актюбинской области
А. Мустафин