Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қаңтарда № 26678 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 22.04.2022 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Хромтау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16-4/783 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі Қопа және Тамды ауылдары аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округінің әкімі А. Бусурманова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 24 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2022 года № 26678. Утратило силу решением акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 22 апреля 2022 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 22.04.2022 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Хромтауского района от 23 декабря 2021 года № 16-4/783 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории сел Копа и Тамды Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области, в связи с возникновением болезни инфекционный ринотрахеита крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Копинского
сельского округа
А. Бусурманова