Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 сәуірде № 27820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 15-4/113 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Қопа ауылдық округі қарасты Қопа және Тамды ауылдары аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26678 болып тіркелген) № 2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округінің әкімі А. Бусурманова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 24 января 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 22 апреля 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2022 года № 27820
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления Хромтауской районной территориальной инспекции от 29 марта 2022 года № 15-4/113, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории сел Копа и Тамды Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционного ринотрахеита крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Копинского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 24 января 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26678).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Копинского сельского округа А. Бусурманова