Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 "Шалқар ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 182 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27352 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "Шалқар ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 127 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3770 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 127 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Шалкарском районе"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 25 марта 2022 года № 182. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27352
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Шалкарском районе" от 25 декабря 2013 года №127 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3770).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев