"Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың акцияларының мемлекеттiк пакеттерiне, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдағы қатысу үлестеріне дивидендтерінің (табыстарының) көлемін белгілеу және "Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 1407 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 979 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 551 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27589 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың акцияларының мемлекеттiк пакеттерiне, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдағы қатысу үлестеріне дивидендтерінің (табыстарының) көлемін белгілеу және "Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 1407 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 979 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 80 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Білісбековке жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 979 "Об установлении размера дивидендов (дохода) на государственные пакеты акций акционерных обществ, доли участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью находящихся в коммунальной собственности города Шымкент и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 4 июля 2016 года № 1407 "Об установлении размера дивидендов акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 7 апреля 2022 года № 551. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27589
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент "Об установлении размера дивидендов (дохода) на государственные пакеты акций акционерных обществ, доли участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью находящихся в коммунальной собственности города Шымкент и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 4 июля 2016 года № 1407 "Об установлении размера дивидендов акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Шымкент" от 20 декабря 2019 года № 979 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 80).
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е.Билисбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов