Шектеу іс-шараларын тоқтату және Подборный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 5 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31197 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 833 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізуге байланысты, Абай облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округінің Камышенка ауылы, Михайловка ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 5 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28768 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
ауылдық округінің әкімі А. Шалгумбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Подборного сельского округа от 5 мая 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Подборного сельского округа Бородулихинского района области Абай от 15 декабря 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31197
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Бородулихинского района от 6 декабря 2022 года № 833, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории села Камышенка, села Михайловка Подборного сельского округа Бородулихинского района области Абай, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района от 5 мая 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28768).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
аким сельского округа А. Шалгумбаев