Ұлытау аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 148 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қыркүйекте № 29814 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "Ұлытау ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 23 шілдедегі №198 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4887 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Мырзабеков

О признании утратившим силу решения Улытауского районного маслихата
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 20 сентября 2022 года № 148. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 сентября 2022 года № 29814
В соответствии со статьей–27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Улытауского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Улытауского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Улытауского района" от 23 июля 2018 года № 198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4887).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Мырзабеков