Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 1046/28 "Долинка кентінің, Новодолинский кентінің, Шахан кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 шілдедегі № 161/15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шілдеде № 28937 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № 1046/28 "Долинка кентінің, Новодолинский кентінің, Шахан кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2715 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қалалық мәслихатының хатшысы Ж. Мамерханова

О признании утратившим силу решения Шахтинского городского маслихата от 9 июля 2014 года № 1046/28 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Долинка, поселка Новодолинский, поселка Шахан"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 28 июля 2022 года № 161/15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28937
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Долинка, поселка Новодолинский, поселка Шахан" от 9 июля 2014 года № 1046/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2715).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова