Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № VI-23/201 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 ақпандағы № VII-15/123 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 наурызда № 27009 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 30 қаңтардағы № VI-23/201 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4612 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Нуркенов

О признании утратившим силу решения Каркаралинского районного маслихата от 30 января 2018 года № VI-23/201 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 24 февраля 2022 года № VII-15/123. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2022 года № 27009
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каркаралинского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 30 января 2018 года № VI-23/201 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4612).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата С. Нуркенов