Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қаршығалы ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 31 наурыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27483 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 25 наурыз № 06-05-02-16/143 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округінің Коктас ауылының аумағында ірі қара малдың арасында жұқпалы инфекциялық ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы №1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26638 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаршығалы ауылдық округінің әкімі Н. Искаков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района от 26 января 2022 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 31 марта 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27483
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района № 06-05-02-16/143 от 25 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Коктас Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания инфекционного ринотрахеита среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района от 26 января 2022 года №1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26638).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каршигалинского сельского округа Н. Искаков