Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 сәуірде № 27688 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 06-05-02-16/147 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округінің Ақжол ауылының аумағында ірі қара малдарының арасында жұқпалы ринотрахеит және вирустық диарея ауруларын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26753 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі Ж. Аскербекулы

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района от 1 февраля 2022 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 апреля 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 апреля 2022 года № 27688
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района от 29 марта 2022 года № 06-05-02-16/147, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Акжол Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит и вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района от 1 февраля 2022 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26753).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского сельского округа Ж. Аскербекулы