Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарқаралы ауданы Тегісшілдік ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 06 мамырындағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Тегісшілдік ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 7 шілдедегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28765 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 28 маусым № 06-05-02-16/230 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Тегісшілдік ауылдық округінің Қарынши ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит пен вирустық диарея ауруларын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Тегісшілдік ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 06 мамырдағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28040 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
әкім Н. Қапан

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Тегисшилдикского сельского округа Каркаралинского района от 06 мая 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Тегисшилдикского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 7 июля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28765
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района № 06-05-02-16/230 от 28 июня 2022 года, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Карынши Тегисшилдикского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболеваний инфекционный ринотрахеит и вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Тегисшилдикского сельского округа Каркаралинского района от 06 мая 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28040).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Н. Қапан