Инватакси қызметін алушылардың санатын кеңейту туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 12/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 сәуірде № 27792 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2013 жылғы 1 қарашадағы №859 бұйрығымен бекітілген "Автомобиль көлігімен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" 31 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8950 болып тіркелген) сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 19.06.2023 № 22/04 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Нұра ауданының аумағында инватакси қызметін алушылардың санаттары келесі тұлғалар санаттарымен кеңейтілсін:
1) он сегіз жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар;
2) бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдар.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 19.06.2023 № 22/04 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі А. Шалмаганбетов

О расширении категории получателей услуг инватакси
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 20 апреля 2022 года № 12/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Карагандинской области 28 апреля 2022 года № 27792.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", пункта 31 "Об утверждении Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом" утвержденных приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 ноября 2013 года №859 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8950), акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Нуринского района Карагандинской области от 19.06.2023 № 22/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Расширить категории получателей услуг инватакси на территории Нуринского района следующими категориями лиц:
1) дети с инвалидностью до восемнадцати лет;
2) лица с инвалидностью первой группы.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Нуринского района Карагандинской области от 19.06.2023 № 22/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района А. Шалмаганбетов