Нұра ауданы Талдысай ауылының аумағында шектеу іс-шаралар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Талдысай ауылының әкімінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 ақпанда № 26737 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Талдысай ауылының әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Талдысай ауылының әкімінің 30.03.2022 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Нұра ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 02-13-25 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Нұра ауданы Талдысай ауылының аумағында ірі қара малдың арасынан вирустық диарея және инфекциялық ринотрахеит аурулар анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Нұра ауданы Талдысай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім оның ресми жарияланғанынан кейін Нұра ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдысай ауылының әкімі А. Нуртаева

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Талдысай Нуринского района
Решение акима села Талдысай Нуринского района Карагандинской области от 27 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2022 года № 26737. Утратило силу решением акима села Талдысай Нуринского района Карагандинской области от 30 марта 2022 года № 2
Сноска. Утратило cилу решением акима села Талдысай Нуринского района Карагандинской области от 30.03.2022 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Нуринского района от 19 января 2022 года № 02-13-25, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Талдысай Нуринского района в связи с выявлением заболеваний вирусной диареи и инфекционного ринотрахеита среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Талдысай Нуринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Нуринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Талдысай А. Нуртаева