Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 04 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қазанда № 30231 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының Осакаров ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 5 қазандағы № 06-07-2-35/417 ұсынысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округінің Қызылтас, Жуантөбе, Басқорық ауылдарының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит және вирустық диарея ауруларын жою жөніндегі кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты тоқтатылсын.
2. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Жансары ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28422 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жансары ауылдық округінің әкімі Е. Доненбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области от 3 июня 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области от 19 октября 2022 года № 04. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2022 года № 30231
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Осакаровского района Карагандинской области от 5 октября 2022 года № 06-07-2-35/417 РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории сел Кызылтасское, Жуантобе, Баскорык сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит и вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Жансары Осакаровского района Карагандинской области от 3 июня 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28422).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жансары Е. Доненбаев