Кеншоқы ауылдық округі Кеншоқы ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Кеншоқы ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 18 наурыздағы № 01 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27294 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы Кеншоқы ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 14 шілдедегі № 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы Кеншоқы ауылдық округінің әкімінің 14.07.2022 № 02 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2022 жылдың 18 ақпандағы № 06-08-02/55 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Кеншоқы ауылдық округі Кеншоқы ауылының аумағында ірі қара малдың вирустық диарея ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кеншоқы ауылдық округінің әкімі А. Кулейменов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кеншокы Кеншокинского сельского округа
Решение акима Кеншокинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 18 марта 2022 года № 01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27294. Утратило силу решением акима Кеншокинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 14 июля 2022 года № 02
Сноска. Утратило cилу решением акима Кеншокинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 14.07.2022 № 02 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Шетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 18 февраля 2022 года № 06-08-02/55 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни вирусная диарея крупного рогатого скота на территории села Кеншокы Кеншокинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кеншокинского сельского округа А. Кулейменов