"Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 163 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 272 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 шілдеде № 28884 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Арал ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 163 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6359 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов

О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 163 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 июля 2022 года № 272. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2022 года № 28884
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 21 июня 2018 года № 163 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Аральскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6359).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов