Рудный қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 667 "Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 82 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қаңтарда № 26683 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындырын бекіту туралы" 2019 жылғы 3 маусымдағы № 667 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8507 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі К. Испергенов

О признании утратившим силу постановления акимата города Рудного от 3 июня 2019 года № 667 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 25 января 2022 года № 82. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2022 года № 26683
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного от 3 июня 2019 года № 667 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Рудного" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8507).
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел предпринимательства" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного К. Испергенов