Рудный қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2022 жылғы 17 маусымдағы № 132 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28576 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Рудный қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
Мәслихаттың
2022 жылғы 17 маусымдағы
№ 132 шешіміне
қосымша
Рудный қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Рудный қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Рудный қаласының Қашар кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 319 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5124 тіркелген).
2. Рудный қалалық мәслихатының "Қостанай облысы Рудный қаласының Горняцк кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 320 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5125 тіркелген).
3. Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 319 "Қостанай облысы Рудный қаласының Қашар кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 25 шілдедегі № 146 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7181 тіркелген).
4. Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 320 "Қостанай облысы Рудный қаласының Горняцк кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындар өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 шілдедегі № 147 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7182 тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Рудненского городского маслихата
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 17 июня 2022 года № 132. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28576
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Рудненского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
Приложение
к решению маслихата
от 17 июня 2022 года
№ 132
Перечень некоторых решений Рудненского городского маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Рудненского городского маслихата от 12 сентября 2014 года № 319 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Качар города Рудного Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5124).
2. Решение Рудненского городского маслихата от 12 сентября 2014 года № 320 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Горняцкий города Рудного Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5125).
3. Решение Рудненского городского маслихата от 25 июля 2017 года № 146 "О внесении изменения в решение маслихата от 12 сентября 2014 года № 319 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Качар города Рудного Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7181).
4. Решение Рудненского городского маслихата от 25 июля 2017 года № 147 "О внесении изменений в решение маслихата от 12 сентября 2014 года № 320 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходе местного сообщества поселка Горняцкий города Рудного Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7182).