Әкімдіктің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 89 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 17 ақпандағы № 16 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 ақпанда № 26930 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" 2020 жылғы 10 шілдедегі № 89 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9321 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алтынсарин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алтынсарин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Сартов

О признании утратившим силу постановления акимата от 10 июля 2020 года № 89 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 февраля 2022 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2022 года № 26930
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 10 июля 2020 года № 89 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9321).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Алтынсаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Сартов