Сарыкөл ауданы Маяк ауылының аумағында карантинді белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылы әкімінің 2022 жылғы 18 мамырдағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 мамырда № 28141 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Сарыкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 01-20/103 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Құстардың Ньюкасл ауруы анықталуына байланысты Сарыкөл ауданы Маяк ауылының аумағында карантин белгіленсін.
2. "Маяк ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маяк ауылының әкімі Б. Капсултанов

Об установлении карантина на территории села Маяк Сарыкольского района
Решение акима села Маяк Сарыкольского района Костанайской области от 18 мая 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2022 года № 28141
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сарыкольского района от 29 апреля 2022 года № 01-20/103 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Маяк Сарыкольского района в связи с выявлением Ньюкаслской болезни птиц.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Маяк" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Маяк Б. Капсултанов