Мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 90 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 қаңтарда № 26636 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7599 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков

О признании утратившим силу решения маслихата от 28 февраля 2018 года № 174 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25 января 2022 года № 90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2022 года № 26636
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 28 февраля 2018 года № 174 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7599).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков